Що таке автокредит?

Що таке автокредит?

З кожним роком кількість автомобілів на дорогах стає все більше, і це не дивлячись на те, що ціна на них неухильно зростає.  Така тенденція відбувається багато в чому завдяки можливості придбати авто в кредит. Якщо у вас є бажання отримати машину вже зараз, а кошти для повної вартості ви не зібрали, тоді вам буде цікаво дізнатися, що таке автокредит і які умови його отримання.

Кредит на автомобіль

Автокредит – це цільове виділення коштів, яке банк здійснює для придбання автомобіля. За правилами, гроші не можуть бути витрачені ні на що інше, і вони перераховуються банком на рахунок автосалону, в якому ви вирішили купити автомобіль. Це головна відмінність автокредиту.

Наступна відмінність автокредиту від швидких кредитів онлайн полягає в тому, що вам необхідно внести заставу. Так запорукою стає сам автомобіль, а це означає, що його не можна продати, поки позика не буде повністю погашена.

Ще одна відмінність – це обов’язкове страхування вашого автомобіля. Машина повинна бути застрахована за полісом обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності і по КАСКО (повне страхування автомобіля від збитку і угону). Це робить придбання авто дорожче.

Умови автокредиту в автосалоні вказані в кредитному договорі, який визначає права і обов’язки того, хто бере кредит.

Характеристики автокредиту

Автокредит фотоЯк і будь-який інший кредитний продукт, автокредит має кілька визначальних характеристик. Ціна – сума, на яку обраний вами банк готовий профінансувати вас. Її розмір у першу чергу залежить від доходу позичальника, який повинен бути офіційно підтверджено.

Чим більшу суму кредиту ви хочете отримати, тим більший стабільний заробіток ви зобов’язані мати, так як банку потрібні гарантії. Звичайно, двірнику з зарплатою в сотню умовних одиниць ніякий банк не дасть кредит для покупку люксового позашляховика.

Сума кредиту розраховується банком під підтверджений дохід за своїми методиками, враховуючи термін повернення, залишковий дохід для всіх членів сім’ї і інші моменти.

Що таке залишковий платіж по автокредиту?

Остаточний платіж – фіксована сума від вартості автомобіля (у відсотках), яка прямо залежить від термінів кредитування, які клієнт не оплачує протягом терміну користування кредитом, але відносить її погашення лише на кінець термінів кредитування.

Відсотки за користування кредитом

Банки – це фінансові, завжди комерційні організації, і тому їх мета – це отримання прибутку. Автокредити – це один з варіантів заробітку банкірів.

Відсотки бувають дуже різними, які залежать від безлічі обставин. Наприклад, від «іменитості» і розміру банку, терміну, суми кредиту, страховок, постійний ви клієнт цього банку, позитивна чи негативна у вас кредитна історія і інше.

Термін погашення кредиту

Термін індивідуально визначається, як правило, з огляду на суму кредиту і ваші доходи. У деяких випадках фінансова організація може зажадати погашення кредиту до досягнення якогось певного віку, наприклад, 65 років.

Також є досить багато інших дрібних, але суттєвих моментів кредитного договору. Таких, наприклад, як: комісія за послуги банку для кредитування, специфіка застави, штрафи за прострочення і так далі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *